Miłość

Popracuj nad sobą

Jeśli jednym z twoich celów jest przyciągnięcie i utrzymanie znaczącego, miłosnego związku, pracuj każdego dnia nad zakochaniem się w sobie. Bądź i wierz, że jesteś osobą, z którą trudno byłoby się nie zakochać do szaleństwa.

Zakochanie się w sobie zaczyna się od poznania siebie i odczuwania radości w codziennym życiu i o tym, jak spędzasz swój czas. Szanuj i honoruj swoje własne przekonania i wartości i utrzymuj je z uczciwością. Wiele osób marnuje swój czas na tworzenie tożsamości, która nie jest prawdziwym odzwierciedleniem tego, kim są. Zakochanie się w sobie wymaga, abyś był prawdomówny i dumny z tego, kim naprawdę jesteś, z brodawkami i wszystkimi innymi. Kiedy jest tylko jeden z was, aby kochać, twój idealny kolega będzie przyciągać do ciebie, zbyt.

Jeśli patrzysz na siebie w lustrze każdego dnia i podziwiasz swoje odbicie, ktoś inny też to zrobi. Twój wybór stylu musi być odbiciem tego, co lubisz. Nie próbuj być kalką kogoś z magazynu mody, jeśli chcesz przyciągnąć swoją bratnią duszę. Pamiętaj, że twój wygląd zewnętrzny ma na celu zadowolenie mężczyzny swoich marzeń, a nie innych kobiet. Połączenie garderoby, makijażu i akcesoriów powinno podkreślić światu, że jest tylko jeden ty. Zakochaj się w wyglądzie, w którym jesteś doskonała, a doskonała miłość podąży za Tobą.

To, jak zachowujesz się publicznie, jest twoją największą reklamą. Każde powitanie jest jak billboard, który mówi światu, czego się spodziewać od ciebie. Jeśli wzruszasz ramionami i mamroczesz, kiedy się witasz, świat może pomyśleć, że nie kochasz siebie i dlatego nie możesz być wart kochania. Jeśli jesteś przyjemny i dobrze wychowany, podekscytowany, gdy ludzie dają ci dobre wieści, są zainteresowani tym, co inni mają do powiedzenia i jak się czują, projektujesz o wiele bardziej atrakcyjny i lubiany ty.Grouchy kobiety po prostu nie są atrakcyjne, więc działaj uroczo i przyciągaj miłość.

Połącz się z kulturą.

Możesz zobaczyć przykłady glamorous kobiet randki bajecznie udanych mężczyzn, ale pozory powierzchni często ustępują miejsca nędznych relacji. Ale istnieje wartość w byciu osobą świata, więc dostrój się do trendów, sztuki i kultury i wiedz, że jeśli jesteś pod wrażeniem wiedzy i wglądu kulturowego, możesz ucieleśnić tę wartość, zwiększając swoją wiedzę i zaimponować partnerowi jednocześnie. Czy jesteś gotów poświęcić czas na dopracowanie swojego gustu? Nie musisz stać się członkiem elitarnego świata sztuki, aby docenić drobniejsze rzeczy w życiu, ale zawsze powinieneś czuć się swobodnie znaleźć swoją niszę i zająć ją.Odkryj na nowo swoją pasję do jedzenia, sztuki i doświadczeń, które cię zapalają. Kiedy nosić swoje pragnienie życia na rękawie, inni będą pożądać dla Ciebie. Człowiek chce być kochany i kiedy widzi, ile miłości masz dla życia, będzie chciał być w swoim świecie.

Znajdź swoich przyjaciół.

Bycie singlem nie oznacza, że twój sam, prawda? Jedną z najlepszych części bycia singlem jest posiadanie czasu, aby cieszyć się swoimi przyjaźniami. Spędzanie czasu z bliskimi przyjaciółmi, przygotowuje cię do lepszej przyjaźni z obecnym lub przyszłym partnerem. Miłosna, promienna osoba nie wygląda w żaden szczególny sposób, ale on lub ona nigdy nie ściana w użalaniu się nad sobą, przygnębiony o byciu „sam”. W końcu jesteś tak samotny, jak się czujesz. Posiadanie dobrych przyjaciół w swoim życiu pozwala ci rozwinąć wiele zainteresowań i sieci kompatybilnych ludzi, a po drodze pozwala ci faktycznie odkryć, kim jesteś. Kiedy to zrobisz, będziesz zakochany w sobie i przyciągniesz wspaniałe możliwości partnerskie, z których będziesz mógł wybierać.