Miłość

Jak znaleźć partnera?

Opisz partnera, którego chcesz znaleźć i zapisz go. To wszystko. Znalezienie partnera jest jak zakupy domu. Chcesz mieszkać w strukturze, która jest mocna, trwała i działa prawidłowo. Być może wolisz przytulne mieszkanie, które jest wystarczająco duże, aby pomieścić cię i bezpiecznie przechowywać wszystkie twoje rzeczy. Czy to musi być określony styl lub po prostu zasadniczo przyjemne dla oczu?

Wszyscy mamy tę głęboką potrzebę, aby znaleźć idealny dom, który partner, który akceptuje i kocha cię do rdzenia. Istnieją praktyczne i estetyczne względy, oczywiście. Wszystkie one mają znaczenie. Czy jest to ktoś, z kim chcesz żyć i rozwijać się? Odkrywać razem nowe sfery? Tańczyć i śmiać się? I czy czekasz na spotkanie tej osoby, aby zrobić wszystkie te niesamowite rzeczy? Jeśli tak, to możesz czekać całe życie.

Jeśli nie żyjesz już życiem, którego pragniesz, lub próbujesz, nie przyciągniesz partnera, którego szukasz. Ponieważ twój idealny kolega może już być tam, ciesząc się życiem, i to właśnie tam się spotkacie. Z pewnością nie na swojej kanapie lub w salonie paznokci!

Niezależnie od tego, co chcesz osiągnąć w życiu, sposób, w jaki żyjesz, jest najpotężniejszym wskaźnikiem tego, co i kogo przyciągniesz. Jak zawsze, czyny mówią głośniej niż słowa. Jeśli twoim celem jest kochający, harmonijny i beztroski związek, bądź tym dla siebie. Jeśli chcesz mieć partnera dbającego o zdrowie, to też musisz nim być.

Stając się partnerem, którego chcesz znaleźć, zakochasz się w sobie, sprawisz, że nie będziesz mógł się oprzeć innym i będziesz dostępny we wszystkich właściwych miejscach. W życiu chodzi o to, żeby żyć. Nie o czekanie i nadzieję. Potrzebujesz kilku pomysłów, aby zacząć? Oto jak się do tego zabrać:

1. Ruszaj swoje ciało.

Wiesz, jak ważne są ćwiczenia w dobrze przeżytym życiu. Idź na długi, powolny spacer lub go bananas na siłowni, ale zrobić ruch. Spotkasz ludzi, którzy również szanują swoje ciała i pracują w kierunku zdrowia i długowieczności.

2. Poznaj swoje mocne i słabe strony.

Poznaj swoje niedociągnięcia. Oceń swoje atuty. Kiedy spotykasz się z facetem, szukasz dopasowania. Jeśli lubisz prowadzić rodzinną księgowość, znajdź faceta, który lubi utrzymywać podwórko. Budujesz zespół. Razem stajecie się aktywnie funkcjonującą jednostką. Celem jest synergiczne połączenie wysiłków w celu zbudowania stylu życia pełnego wygód i radości.

Znając siebie dobrze, na praktyczny sposób bez nonsensu, możesz stworzyć silnik związku, który chcesz mieć. Jeśli wiesz, jakie masz części, będziesz wiedział, jakie części będą potrzebne do zaprojektowania silnika.

3. Połącz się z Naturą.

Jak wewnętrzny spokój? Radość? To pewne uczucie przynależności? Wyjdź z domu i spędzić trochę czasu w przyrodzie. To cię wzywa, więc wybierz się na wycieczkę. Zasadź ogród. Wykorzystaj swój lokalny park, aby usiąść i zastanowić się; lub narysować i namalować.

4. Śmiej się długo, głośno i często!

Tak, to jest oczywiste. Ale czasami potrzebujesz przypomnienia, prawda? Wielu wierzy, że śmiech przybliża nas do boskiej energii. Nie potrzebujesz powodu; po prostu idź na to. Pewna mądra kobieta powiedziała kiedyś: „Jeśli to nie jest zabawne, szukaj dalej”. W końcu możesz znaleźć humor w każdej sytuacji. A od tego może zależeć twoje przetrwanie”. Poproś o partnera ze zdrowym poczuciem humoru. Śmiech jest często najważniejszym czynnikiem sukcesu małżeństwa.

5. Bądź dostępna!

postawa pełna nadziei, otwartość to preferowany styl życia niż ten pełen frustracji i złości. Który z nich preferujesz? Co definiuje Twoją osobowość i perspektywę? Bądź otwarty. Dostrzegaj dobro we wszystkich rzeczach. Twój partner też to zrobi.

Otrzymujesz to, co dajesz. Prezentując witalność, składasz oświadczenie dotyczące stylu i treści. Twoje działania są deklaracją tego, kim jesteś, w co wierzysz i kim masz nadzieję się stać. Ty już tam jesteś.

Jesteś swoim własnym najlepszym atutem, jeśli chodzi o znalezienie miłości. Twój zamiary informują twój aktywność i twój aktywność wysyła bardzo jasną wiadomość. Więc zapisz swoją codzienną afirmację związkową: „To jest to, czego chcę w życiu. To jest to, kim jestem. To jest to, co mam do zaoferowania. Jestem otwarty na każdą możliwość. Kocham i będę kochana”.