Ezoteryka Miłość

Jak odzyskac mężczyznę?

W tym tekście postaram się podać kilka sposobów na odzyskanie faceta. A więc jeśli jesteś kobietą i zostałas porzucona, możesz go odzyskać na kilka sposobów. Wymienię 5 z nich.

  1. Zwykła rozmowa i wyjaśnienie nieporozumień

Tak, zgadza się. Czasami najzwyklejsza rozmowa i wyjasnienie nieporozumień naprawdę działa! Związki często rozpadają się pod wpływem odruchów emocjonalnych, kilku słów które niepotrzebnie padły w kłótni. Być moze wystarczy się spotkać, porozmawiać, wyjaśnić dzieląc Was kwestie a na końcu przeprosić? Taka metoda, najprostsza, zwykła potrafi zdziałać cuda.

2. Pokazac mu że Ci na nim zależy

Dotyczy się szczególnie tych par, które rozstały się, ponieważ mężczyzna nie czuł wsparcia ze strony partnerki. Być może za bardzo go krytykowałaś, albo za bardzo naciskałaś w niektórych kwestiach? Może on czuł się przytłoczony i dlatego postanowił zerwac? Przemyśl wszystko jeszcze raz i pokaż mu że go doceniasz i że Ci zależy.

3. Skorzystanie z magii miłosnej

Trzeci sposób budzi najwięcej kontrowersji. Skorzystanie z magii miłosnej może także zdziałać cuda, możesz odzyskać partnera dzięki urokowi miłosnemu, ale wiąże się z tym że w jakiś sposób wpływasz na siłę woli mężczyzny. Ten sposób polecany jest w najtrudniejszych przypadkach.