Miłość

Dlaczego facet chce zakończyć związek?

Może wydawać się zdumiewające, że facet chciałby zakończyć dobry związek, a co dopiero wspaniały. Jednak nawet najlepsze relacje nie są odporne na zakończenie. Czytaj dalej, aby poznać osiem najlepszych powodów, które sprawiłyby, że facet zakończyłby związek, gdy wszystko działa sprawnie:

Czuje, że chcesz więcej w związku niż to, co jest gotów ci zaoferować.

Możesz czuć, że nadszedł czas, aby wziąć związek na następny poziom, ale on jest wygodny na poziomie, na którym jesteście. On może być szczęśliwy, aby tylko data i cieszyć się swoją firmą. Możesz chcieć przenieść się razem, podczas gdy on jest wygodny w oddzielnych miejscach. Być może nawet oczekujesz zaangażowania lub zaręczyn. Jeśli chcesz popchnąć związek do następnego etapu, a on nie jest na to gotowy, to nie bądź zaskoczony, jeśli ten facet zawiódł cię.

On nie chce umieścić swoich jaj w jednym koszyku.

On wciąż chce umawiać się z innymi kobietami. Lub nawet jeśli nie umawia się z nikim innym, może nadal chcieć zachować otwarte drzwi na możliwość, że trawa jest bardziej zielona po drugiej stronie. To nie znaczy, że mu na tobie nie zależy lub że cię nie lubi. Oznacza to, że boi się, że przegapi znalezienie kogoś lepszego.

Może być tak, że jesteś otwarty na bycie zakochanym w swoim beau, ale on po prostu chce jechać wzdłuż pociągu towarzystwa. Może cieszyć się twoją firmą i jego relacją z tobą, ale słowo „miłość” może powiedzieć mu, że chcesz być jego żoną. Jeśli myślisz o rzucaniu „L” słowo tam do niego, po prostu mieć świadomość, że może nie odwzajemnić. To może być mądry dla Ciebie, aby czekać na niego, aby powiedzieć to pierwszy, tak, że wiesz na fakt, że jest gotowy, aby cię kochać. Jeśli jest zastrzeżony, to należy pamiętać, że może to zająć mu dobry rok, jeśli nie dłużej, aby dać ci znać, jak się czuje w tobie.

On nadal cieszy się swoimi przyjaciółmi i swoją niezależnością.

Twój facet może chcieć tylko okazjonalnie umawiać się na randki, ponieważ lubi swoją przestrzeń, wolność i bycie z przyjaciółmi bardziej niż spędzanie czasu z tobą. Oprócz preferowania towarzystwa swoich kumpli, obawia się utraty swojej przestrzeni osobistej i czasu dla faceta. Jeśli zawsze mówi o swoich znajomych lub jego przyjaciele są stale wokół niego, bądź przygotowany na ewentualny rozpad. Ten facet zakończy świetny związek z tobą, zamiast ryzykować utratę swoich przyjaźni.

Słyszy, jak jego przyjaciele mówią o swoich złych związkach.

Twój związek może się skończyć, ponieważ twój facet ma przyjaciół, którzy są w złych związkach. Jeśli jego przyjaciele narzekają na swoich partnerów, twój facet może obawiać się, że będziesz taka jak ich kobiety. Daj mu znać, że jesteś inna. Jeśli ktoś narzeka na psycho kobietę, która chce wiedzieć, gdzie jej mężczyzna jest przez cały czas, powiedz swojemu facetowi, że nigdy nie zrobiłbyś czegoś takiego dla niego, ponieważ potrzebujesz również swojej przestrzeni. To pomoże uspokoić jego lęki.

Może czuć się niepewnie co do swojej przyszłości.

Wielu mężczyzn znajduje swoją tożsamość poprzez swoją pracę. Jeśli nie mają pracy, wtedy nie mają tożsamości. Jeśli twój facet wciąż jest w procesie budowania swojej przyszłości, może czuć się nieadekwatnie przy tobie. Może czuć się zaniepokojony, że nie może zaoferować ci wiele i czuje się niepewnie. To nie będzie, dopóki jego przyszłość nie zostanie ustawiona ze wspaniałą karierą i sukcesem finansowym, że czuje się gotowy na kochający związek.

On myśli, że ustatkowanie się oznacza mniej seksu.

Seks jest klejem do każdego związku. Jeśli wy dwaj wprowadzicie się razem lub poślubicie, on może czuć, że w miarę upływu miesięcy lub lat, stracisz popęd seksualny, który kiedyś miałeś z nim. Jest to często oparte na tym, co mężczyźni zwykle słyszą od swoich przyjaciół lub z własnych osobistych doświadczeń, zwłaszcza jeśli byli wcześniej żonaci.

Właśnie wyszedł z poważnego związku i nie jest gotowy, aby ponownie stać się poważnym.

Jeśli twój facet właśnie wyszedł z poważnego związku lub rozwodu, może po prostu szukać randki z tobą. Nie chce się spieszyć do niczego i może to być kilka miesięcy lub nawet kilka lat, zanim rozważy kolejne poważne zaangażowanie. Ten facet może być otwarty na posiadanie związku z tobą, ale nie chce czuć się naciskany do podejmowania kolejnych zobowiązań, dopóki nie będzie gotowy.